• Bullfinch
  • kabaret Czesuaf

2018

25.06.2018: Strefa Kibica: Polska - Kolumbia

21.06.2018: Jelena Matula & Dmitrij Denszczikow

19.06.2018: Strefa Kibica: Polska - Senegal

16.06.2018: Between_us meets: Bondi

26.05.2018: Falbankey Band

25.05.2018: Pub Quiz 3 #18

17.05.2018: Pub Quiz 3 #17

10.05.2018: Pub Quiz 3 #16

03.05.2018: Pub Quiz 3 #15

30.04.2018: Abel & Jordah

26.04.2018: Pub Quiz 3 #14

21.04.2018: Jelena Matula

21.04.2018: Kabaret Ciach

19.04.2018: Pub Quiz 3 #13

12.04.2018: Pub Quiz 3 #12

05.04.2018: Pub Quiz 3 #11

29.03.2018: Pub Quiz 3 #10

23.03.2018: Soap i Żólta Febra

22.03.2018: Pub Quiz 3 #9

15.03.2018: Pub Quiz 3 #8

10.03.2018: Rosalie.

08.03.2018: Dzień Kobiet z karaoke

07.03.2018: Pub Quiz 3 #7

01.03.2018: Pub Quiz 3 #6

22.02.2018: Pub Quiz 3 #5

16.02.2018: Stand Up Hype: Michał Leja & Michał Kutek

13.02.2018: Pub Quiz 3 #4

10.02.2018: Disco ostatkowe

08.02.2018: Pub Quiz 3 #3

03.02.2018: Dwa Sławy / SVV

01.02.2018: Pub Quiz 3 #2

26.01.2018: Pub Quiz 3 #1

19.01.2018: Big Cyc

14.01.2018: 26 Finał WOŚP - Strefa Woodstock

12.01.2018: Jam Band

2017

14.12.2017: Pub Quiz sezon 2 #14

07.12.2017: Quebonafide

06.12.2017: Pub Quiz sezon 2 #13

30.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #12

25.11.2017: Andrzejki 2017 

23.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #11

20.11.2017: Dave Adamashvili

18.11.2017: Bubliczki

17.11.2017: Biff

16.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #10

09.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #9

03.11.2917: Proletaryat, Corruption

02.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #8

25.10.2017: Pub Quiz sezon 2 #7

21.10.2017: Jig Reel Maniacs

19.10.2017: Pub Quiz sezon 2 #6

12.10.2017: Pub Quiz sezon 2 #5

07.10.2017: Koncert Flamenco 2

06.10.2017: Stand Up Hyper: Adam Van Bendler & Rafał Banaś

30.09.2017: 6 Urodziny Klubu Powincja: Jarek Gil & Przemek Kińczyk, Sztywny Pal Azji

28.09.2017: Pub Quiz sezon 2 #4

23.09.2017: Er Skanker Sound System

21.09.2017: Pub Quiz sezon 2 #3

16.09.2017: Between_us meets: Hazy Pockets

14.09.2017: Pub Quiz sezon 2 #2

08.09.2017: Trupięgi

07.09.2017: Pub Quiz sezon 2 #1

01.09.2017: Jacofon

26.08.2017: Disco jak za dawnych lat

25.08.2017: Jazz w Prowincji - Ania Topolska

05.08.2017: Disco na plaży - DJ Chickin

04.08.2017: Karaoke na plaży

29.07.2017: Deptance vol. 1

28.07.2017: Jazz na plaży - Ania Topolska

21.07.2017: Jazz na plaży - Ania Topolska

08.07.2017: Wielkie otwarcie plaży Prowincja

07.07.2017: Wystawa „Muzycy w batiku”

17.06.2017: Dyskoteka jak za dawnych lat

10.06.2017: Claudia Wołoszyn x Heike Mildner x Jacek Fałdyna

08.06.2017: Pub Quiz #15 - finał

01.06.2017: Pub Quiz #14

25.05.2017: Pub Quiz #13

20.05.2017: Ska Reggae Punk Fest 2017

11.05.2017: Pub Quiz #12

04.05.2017: Pub Quiz #11

29.04.2017: Between Us meets Berlin

27.04.2017: Pub Quiz #10

20.04.2017: Pub Quiz #9

08.04.2017: Dubska

06.04.2017: Pub Quiz #8

01.04.2017: Tede

30.03.2017: Pub Quiz #7

23.03.2017: Pub Quiz #6

16.03.2017: Pub Quiz #5

11.03.2017: Recital Edyty Kręgiel "Sentymentalnie"

09.03.2017: Pub Quiz #4

05.03.2017: Arkadiusz Zawiliński

02.03.2017: Pub Quiz #3

23.02.2017: Pub Quiz #2

18.02.2017: Stand Up Polska: Darek Gadowski / Sebastian Rejent

17.02.2017: Koncert Flamenco

16.02.2017: Pub Quiz #1

04.02.2017: Kabaret K2

03.02.2017: Majos Squad

24.01.2017: Spotkanie z Zarządem Partii Razem

18.01.2017: Green Light

18.01.2017: Wernisaż kalendarza "MIastoczuli 2017"

2016

15.12.2016: Wieczór autorski Sörena Bollmanna

09.12.2016: KAT & Roman Kostrzewski

03.12.2016: Wieczór Ukraiński: Katerina Pavulska, Haydamaky

26.11.2016: Andrzejki 2016

17.11.2016: Wieczór podróżniczy: Filipiny i Hawaje

10-12.11.2016: transVOCALE 2016: Bibobit. Ania Szarmach

29.10.2016: Lubuskie Zaduszki Jazzowe: Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet

28.10.2016: Michał Kmiecik z zespołem & formacja taneczna Trans

21.10.2016: Hip Hop Friday

18.10.2016: Bękarty Stand Up-u

15.10.2016: 5 urodzimy klubu Prowincja: TABU, Badness Sound System

13.10.2016: Wieczór podróżniczy - Gruzja

08.10.2016: Disco jak za dawnych lat

03.09.2016: Pożegnanie wakacji w rytmie Disco

20.08.2016: Disco lata 90-te

06.08.2016: ROCKoteka

05.08.2016: Potańcówka na plaży w rytmie Disco

04.08.2016: Wiecżór filmowy na plaży

09.07.2016: Disco All Time: Dj Chickin

08.07.2016: Summer Beach Beat

10.06-10.07.2016: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Frnacja 2016

09.06.2016: Wieczór podróżniczy - Brazylia

07.06.2016: Gruff!

21.05.2016: Leniwiec, Grünberg, Badness Soundsystem

07.05.2016: Disco 80's

23.04.2016: HOPE

21.04.2016: Wieczór podróżniczy - Autostopem przez Dziki Zachód

09.04.2016: Sielska

31.03.2016: Wieczór podróżniczy - Kamerun

11.03.2016: Piotr Nalepa "Breakout Tour"

10.03.2016: WinylLOVE & Prosety

05.03.2016: Jam Band

03.03.2016: Stand Up On

26.02.2016: GA GA Zielone Żabki

20.02.2016: BAiKA

18.02.2016: Wieczór podrózniczy - Islandia

28.01.2016: Grzegorz Halama

21.01.2016: Wieczór podróżniczy - Nepal

2015

11.12.2015: Weihnachtspogo XIV

29.11.2015: Closterkeller

19.11.2015: Wieczór przyrodniczy - „Dookoła Spitzbergenu”

07.11.2015: Hunter, Black Perfume

06.11.2015: Becaye Aw

22.10.2015: Spotkanie z przyrodą: ptaki Nowej Zelandii

21.10.2015: Po prostu Stand Up

16.10.2015: paXon, MC Żóliano, Dj Liquid, Badness Soundsystem

03.10.2015: 4 Urodziny Klubu Prowincja

26.09.2015: Piknik "Powódź": Mesajah

19.09.2015: Gwyn Ashton 

11.09.2015: Turbo, Fucktory

28.08.2015: Kataryna Pavulska

16.08.2015: Apteka i Grünberg

14.08.2015: Paweł Wiencek & Zbigniew Hal

30.05.2015: Reggae na plaży Prowincja: Riddim Badness, Michajah / Pokus / Pożarta

29.05.2015: Prosety Open Air 2015 vol. 1

08.05.2015: Szymon Cheba

24.04.2015: The Analogs, Frankfurter Pöbel, The Prowkators

22.04.2015: Przemek Kossakowski - spotkanie autorskie

17.04.2015: U Studni

28.03.2015: Arkadiusz Zawiliński

23.03.2015: Czesław Śpiewa 

14.03.2015: Nico' ZZ Band (Francja)

13.03.2015: Prosety 13-go w piątek vol. 2

21.02.2015: Paluch i inni

13.02.2015: Prosety 13 w piątek

31.01.2015: Bal Charytatywny FSL Aktywni dla Powiatu

30.01.2015: MOPS & DJ Pete

24.01.2015: Disco jak za dawnych lat - odsłona druga

23.01.2015: Prosety

06.01.2015: Offensywa, Jared

11.01.2015: 23 Finał WOŚP - koncert: Stara Wara, Heldorado, Riddim Badness, RDK &  EXPE

10.01.2015: Wernisaż kalendarza Miastoczuli 2015

2014

26.12.2014: Świąteczne Prosety

12.12.2014: Indios Bravos

06.12.2014: Kuba Badach

29.11.2014: Andrzejki 2014

21.11.2014: Dekolt, Kobranocka

08.11.2014: xxanaxx

31.10.2014: Halloween Prosety 2014

26.10.2014: Dezerter, AnEmJa23.10.2014: Henryk Miśkiewicz "Full Drive 3"

11.10.2014: Disco jak za dawnych lat w SMOK-u (Prowincja)

09.10.2014: Wojtek Pilichowski & Kasia Stanek

03.10.2014: Kabaret Made in China

27.09.2014: 3 Urodziny Klubu Prowincja: Farben Lehre, Sharon, Candra

06.09.2014: Raggafaya

29.05.2014: Choice Instrumental

10.05.2014: Closterkeller

12.04.2014: Crom, Proletaryat

04.04.2014: Candra

27.03.3014: Wojciech Pilichowski Band & Kasia Stanek

22.03.2014: Róże Europy

13.03.2014: Babiarski Quartet

09.03.2014: Plateau & Piotr Cugowski - "Projekt Grechuta"

07.03.2014: LemON

01.03.2014: Louis Durra

20.02.2014: Bliżej Jazzu - Animal House Project

06.02.2014: Lao Che

17.01.2014: Alcoholica

12.01.2014: 22 Finał WOŚP - koncert Michajah & Pokus & Karmel, BezSensu, Maja Lumasepio

11.01.2014: Kasia Dereń

11.01.2014: Wernisaż kalendarza MiastoCzuli 2014

2013

14.12.2013: Sztywny Pal Azji

30.11.2013: Obstawa Prezydenta

22.11.2013: Rapowa Ofensywa 2 - VNM, BigUpCrew, Smagalaz

02.11.2013: Jafia Namuel

31.10.2013: Prosety Halloween

05.10.2013: Sold My Soul1

20.09.2013: Pechota, Crom

07.09.2013: 2 Urodziny Klubu Prowincja - Kobranocka, Sharon

23.08.2013: Słubice Reggae Fest

07-14.2013: Mała Scena Festiwalu MOST

16.06.2013: Netka, Logo - Jam Session 

01.06.2013: Punk Ska Fest (The Prowokators, Las Melinas, The Bartenders)

31.05.2013: Lady Waks

26.05.2013: Grażyna Łobaszewska & Ajagore

18.05.2013: After Party Zumba Maraton II

17.04.2013: Dancing

14-16.05.2013: Euronalia 2013

20.04.2013: Słubifornia 7

19.04.2013: Acid Drinkers, Mystic Mind

12.04.2013: Bethel

07.04.2013: Dikanda

15.03.2013: ManuFUNKtura

09.03.2013: Alicja Adamowicz, Jam band, Jaw Raw

01.03.2013: Rapowa Ofensywa (Miuosh, Smagalaz, RDK)

23.02.2013: Maleo Reggae Rockers

14.02.2013: Walentynki

02.02.2013: All Sounds Allowed

19.01.2013: 6 Years Pestilence Logo

18.01.2013: Ludzie Mili

13.01.2013: 21 Finał WOŚP - koncert Lola Lynch, Pewne Podniety Akustyczne, Crom

2012

15.12.2012: Offensywa i Farben Lehre

01.12.2012: The Band Stargard

25.11.2012: Garry Jablonski and The Electric Band

15-17.11.2012: transVOCALE 2012

10.11.2012: Bednarek, Netka, JellysTone

03.11.2012: Muränien Muränien

26.10.2012: Cheap Tobacco

21.10.2012: Alicja, The Sunpilots

11.10.2012: Habakuk

05.10.2012: Zebra

29.09.2012: Prowincja dźwięku 2

14.09.2012: Kabaret K2

07.09.2012: Pierwsze Urodziny Klubu Prowincja

20.07.2012: Obidaya

29.06.2012: KoNoPiAnS

08.06.2012: EURO 2012

01.06.2012: Alicja

19.05.2012: HaakRock 2 

19.05.2012: Zumba charytatywnie

28.04.2012: Prowincja Dźwięku

27.04.2012: Marchewka Odrzutowa cz. 3

21.04.2012: Soundrise - Niemen Nieznany

19.04.2012: Raggafaya

13.04.2012: Light Style Crew & OFF-C

29.03.2012: Green Light

24.03.2012: Skambomambo

09.03.2012: LaGuardia

03.03.2012: Marchewka Odrzutowa cz. 2

17.02.2012: Punto Latino

03.02.2012: The Missing Part

02.02.2012: Marchewka Odrzutowa cz. 1

13.01.2012: Bethel

2011

15.10.2011: Big Fat Mama

24.09.2011: Jan "Izba" Izbiński

09.09.2011: Instant Blues

 

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Facebook

Znajdź na stronie

Partnerzy

  • image
  • SMOK
  • Nyska TV
  • HTS

Statystyki

612216
DzisiajDzisiaj261
WczorajWczoraj1121
W tym tygodniuW tym tygodniu1382
W tym miesiącuW tym miesiącu13657
Od 02.02.2014Od 02.02.2014612216