• Bullfinch
  • Pub Quiz
  • Smolasty
  • Keyon Harrold
  • Ska Reggae Punk Fest 2018
  • Bullfinch w Prowincji
  • Farben Lehre + ETA
  • Stand Up Chałupka / Krajewski
  • Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

22.09.2018: Kabaret Czesuaf

20.09.2018: Pub Quiz 4 #3

13.09.2018: Pub Quiz 4 #2

07.09.2018: Pub Quiz 4 #1

25.06.2018: Strefa Kibica: Polska - Kolumbia

21.06.2018: Jelena Matula & Dmitrij Denszczikow

19.06.2018: Strefa Kibica: Polska - Senegal

26.05.2018: Falbankey Band

25.05.2018: Pub Quiz 3 #18

17.05.2018: Pub Quiz 3 #17

10.05.2018: Pub Quiz 3 #16

03.05.2018: Pub Quiz 3 #15

30.04.2018: Abel & Jordah

26.04.2018: Pub Quiz 3 #14

21.04.2018: Jelena Matula

21.04.2018: Kabaret Ciach

19.04.2018: Pub Quiz 3 #13

12.04.2018: Pub Quiz 3 #12

05.04.2018: Pub Quiz 3 #11

29.03.2018: Pub Quiz 3 #10

23.03.2018: Soap i Żólta Febra

22.03.2018: Pub Quiz 3 #9

15.03.2018: Pub Quiz 3 #8

10.03.2018: Rosalie.

07.03.2018: Pub Quiz 3 #7

01.03.2018: Pub Quiz 3 #6

22.02.2018: Pub Quiz 3 #5

16.02.2018: Stand Up Hype: Michał Leja & Michał Kutek

13.02.2018: Pub Quiz 3 #4

08.02.2018: Pub Quiz 3 #3

03.02.2018: Dwa Sławy / SVV

01.02.2018: Pub Quiz 3 #2

26.01.2018: Pub Quiz 3 #1

19.01.2018: Big Cyc

12.01.2018: Jam Band

14.12.2017: Pub Quiz sezon 2 #14

07.12.2017: Quebonafide

06.12.2017: Pub Quiz sezon 2 #13

30.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #12

23.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #11

20.11.2017: Dave Adamashvili

18.11.2017: Bubliczki

17.11.2017: Biff

16.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #10

09.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #9

03.11.2917: Proletaryat, Corruption

02.11.2017: Pub Quiz sezon 2 #8

25.10.2017: Pub Quiz sezon 2 #7

21.10.2017: Jig Reel Maniacs

19.10.2017: Pub Quiz sezon 2 #6

12.10.2017: Pub Quiz sezon 2 #5

06.10.2017: Stand Up Hyper: Adam Van Bendler & Rafał Banaś

30.09.2017: 6 Urodziny Klubu Powincja: Jarek Gil & Przemek Kińczyk, Sztywny Pal Azji

28.09.2017: Pub Quiz sezon 2 #4

23.09.2017: Er Skanker Sound System

21.09.2017: Pub Quiz sezon 2 #3

16.09.2017: Between_us meets: Hazy Pockets 

14.09.2017: Pub Quiz sezon 2 #2

08.09.2017: Trupięgi

07.09.2017: Pub Quiz sezon 2 #1

01.09.2017: Jacofon

08.06.2017: Pub Quiz #15 - finał

01.06.2017: Pub Quiz #14

25.05.2017: Pub Quiz #13

20.05.2017: Ska Reggae Punk Fest 2017

11.05.2017: Pub Quiz #12

04.05.2017: Pub Quiz #11

29.04.2017: Between Us meets Berlin

27.04.2017: Pub Quiz #10

20.04.2017: Pub Quiz #9

08.04.2017: Dubska

06.04.2017: Pub Quiz #8

01.04.2017: Tede

30.03.2017: Pub Quiz #7

23.03.2017: Pub Quiz #6

16.03.2017: Pub Quiz #5

11.03.2017: Recital Edyty Kręgiel "Sentymentalnie"

09.03.2017: Pub Quiz #4

05.03.2017: Dzień Kobiet 2017: Arkadiusz Zawiliński

02.03.2017: Pub Quiz #3

23.02.2017: Pub Quiz #2

18.02.2017: Stand Up Polska: Darek Gadowski / Sebastian Rejent

17.02.2017: Koncert Flamenco

16.02.2017: Pub Quiz #1

04.02.2017: Kabaret K2

03.02.2017: Majos Squad

24.01.2017: Spotkanie z Zarządem Partii Razem

18.01.2017: Green Light

18.01.2017: Wernisaż kalendarza "MIastoczuli 2017"

15.12.2016: Wieczór autorski Sörena Bollmanna

09.12.2016: Kat & Roman Kostrzewski

03.12.2016: Wieczór Ukraiński: Katerina Pavulska, Haydamaky

17.11.2016: Wieczór podróżniczy: Filipiny i Hawaje

10-12.11.2016: transVOCALE 2016: Bibobit. Ania Szarmach

29.10.2016: Jan Ptaszyn Wróblewski

21.10.2016: Hip Hop Friday

18.10.2016: Bękarty Stand Up-u

15.10.2016: 5 Urodziny Prowincji: Tabu, Badness Sound System

13.10.2016: Wieczór podróżniczy - Gruzja

10.06-10.07.2016: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

09.06.2016: Wieczór podróżniczy: Brazylia

07.06.2016: Gruff!

21.05.2016: Leniwiec, Grünberg, Badness Soundsystem

23.04.2016: HOPE

21.04.2016: Wieczór podróżniczy - Autostopem przez Dziki Zachód

09.04.2016: Sielska

31.03.2016: Wieczór podróżniczy - Kamerun

11.03.2016: Piotr Nalepa "Breakout Tour"

10.03.2016: WinylLOVE & Prosety

05.03.2016: Jam Band

03.03.2016: Stand Up On

26.02.2016: GA GA Zielone Żabki

20.02.2016: BAiKA

18.02.2016: Wieczór podrózniczy - Islandia

28.01.2016: Grzegorz Halama

21.01.2016: Wieczór podróżniczy - Nepal

11.12.2015: Weihnachtspogo XIV

29.11.2015: Closterkeller

19.11.2015: Wieczór przyrodniczy - „Dookoła Spitzbergenu”

07.11.2015: Hunter, Black Perfume

06.11.2015: Becaye Aw

21.10.2015: Po prostu Stand Up

16.10.2015: paXon, MC Żóljano, Dj Liquid, Badness Soundsystem

03.10.2015: 4 Urodziny Klubu Prowincja

26.09.2015: Piknik "Powódź": Mesajah

19.09.2015: Gwyn Ashton 

11.09.2015: Turbo, Fucktory

28.08.2015: Kataryna Pavulska

21.08.2015: Karaoke na plaży Prowincja vol. 4

16.08.2015: Apteka i Grünberg

14.08.2015: Paweł Wiencek & Zbigniew Halat

03.07.2015: Karaoke na Plaży Prowincja vol. 1

01.07.2015: Wieczór Filmowy - REJS

30.05.2015: Reggae na plaży Prowincja 

24.04.2015: The Analogs, Frankfurter Pöbel, The Prowkators

22.04.2015: Przemek Kossakowski - spotkanie autorskie

17.04.2015: U Studni

28.03.2015: Arkadiusz Zawiliński

23.03.2015: Czesław Śpiewa

14.03.2015: Nico' ZZ Band

21.02.2015: Paluch i inni

31.01.2015: Bal Charytatywny FSL Aktywni dla Powiatu

30.01.2015: MOPS & Dj Pete

16.01.2015: Offensywa, Jared

11.01.2015: 23 Finał WOŚP - koncert: Stara Wara, Heldorado, Riddim Badness, RDK &  EXPE

10.01.2015: Wernisaż kalendarza Miastoczuli 2015

12.12.2014: Indios Bravos

06.12.2014: Kuba Badach

21.11.2014: Dekolt, Kobranocka

08.11.2014: xxanaxx

31.10.2014: Halloween Prosety 2014

26.10.2014: Dezerter, AnEmJa

23.10.2014: Henryk Miśkiewicz "Full Drive 3"

09.10.2014: Wojtek Pilichowski Band & Kasia Stanek

03.10.2014: Kabaret Made in China

27.09.2014: 3 Urodziny Klubu Prowincja: Farben Lehre, Sharon, Candra

29.05.2014: Choice Instrumental

10.05.2014: Closterkeller

12.04.2014: Crom, Proletaryat

04.04.2014: Candra 

27.03.2014: Wojciech Pilichowski Band & Kasia Stanek

22.03.2014: Róże Europy

13.03.2014: Babiarski Quartet

09.03.2014: Plateau & Piotr Cugowski "Projekt Grechuta"

07.03.2014: LemON

22.02.2014: Abel & Goście + TEDE

20.02.2014: Animal House Project

06.02.2014: Lao Che

17.01.2014: Alcoholica

12.01.2014: 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - koncert

11.01.2014: Kasia Dereń

11.01.2014: Wernisaż kalendarza MiastoCzuli 2014

14.12.2013: Sztywny Pal Azji

30.11.2013: Obstawa Prezydenta

22.11.2013: Rapowa Ofensywa 2 - VNM, BigUpCrew, Smagalaz

02.11.2013: Jafia Namuel

31.10.2013: Halloween 2013

05.10.2013: Sold My Soul

20.09.2013: Pechota, Crom

07.09.2013: 2 Urodziny Klubu Prowincja (Sharon, Kobranocka)

23.08.2013: Słubice Reggae Fest 2013

07-14.07.2013: Mała Scena Festiwalu MOST i Koncert Lato Zet i Dwójki

16.06.2013: Netka - Jam Session

01.06.2013: Punk Ska Fest - The Bartenders, Las Melinas, The Prowokator

31.05.2013: Lady Waks

26.05.2013: Grażyna Łobaszewska & Ajagore

18.05.2013: After Party Zumba Maraton II

14-16.05.2013: Euronalia 2013

20.04.2013: Słubifornia vol. 7

19.04.2013: Acid Drinkers, Mystic Mind

12.04.2013: Bethel

07.04.2013: Dikanda

15.03.2013: ManuFUNKtura

09.03.2013: Alicja Adamowicz, Jam Band, Jaw Raw

02.03.2013: Rapowa Ofensywa (Miuosh, Smagalaz, RDK)

23.02.2013: Maleo Reggae Rockrs

02.02.2013: All Sounds Allowed

18.01.2013: Ludzie Mili

13.01.2013: 21 Finał WOŚP - Koncert Lola Lynch, Pewne Podniety Akustyczne, Crom

15.12.2012: Offensywa i Farben Lehre

01.12.2012: The Band Stargard

25.11.2012: Gerry Jablonski and The Electric Band

10.11.2012: Bednarek Kamil, Netka. JellysTone Sound System

03.11.2012: „Muränien Muränien”

26.10.2012: Cheap Tobacco

21.10.2012: Alicja, The Sunpilots

11.10.2012: Habakuk

05.10.2012: Zebra

29.09.2012: Prowincja dźwięku 2

14.09.2012: Kabaret K2

07.09.2012: Pierwsze Urodziny Klubu Prowincja

20.07.2012: Obidaya

29.06.2012: KoNoPiAnS

08.06.2012: EURO 2012

01.06.2012: Alicja

19.05.2012: HaakRock 2

19.05.2012: Zumba charytatywna

28.04.2012: Prowincja Dźwięku 1

27.04.2012: Marchewka Odrzutowa cz. 3

21.04.2012: Soundrise - Niemen Nieznany

19.04.2012: Raggafaya

13.04.2012: Light Style Crew & OFF-C

29.03.2012: Green Light

24.03.2012: Skambomambo

09.03.2012: LaGuardia

03.03.2012: Marchewka Odrzutowa cz. 2

17.02.2012: Punto Latino

03.02.2012: The Missing Part

02.02.2012: Marchewka Odrzutowa cz. 1

13.01.2012: Bethel

Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Facebook

Znajdź na stronie

Partnerzy

  • Nyska TV
  • HTS
  • SMOK
  • image

Statystyki

660542
DzisiajDzisiaj926
WczorajWczoraj900
W tym tygodniuW tym tygodniu5813
W tym miesiącuW tym miesiącu13971
Od 02.02.2014Od 02.02.2014660542