SKA Reggae Punk Fest - zagrają: De Łindows, Aulofobia, Kufajka Rencisty!

Jak co roku w maju odbędzie się w Klubie Prowincja SKA / Reggae / Punk Fest. Tym razem spotykamy się 20 maja 2017 r. o godz. 19:00. Na naszej scenie zagości bardzo energetyczny De Łindows z Katowic, który z pewnością porwie wszystkich do zabawy. Skład tego wieczoru uzupełnią punkowa Aulofobia ze Stargardu Szczecińskiego oraz grająca reggae / punk Kufajka Rencisty z Sulęcina.

Przed koncertem w czasie przerw między zespołami i After Party poprowadzi DJ Chickin serwując muzykę z gatunków punk, ska, reggae, dub.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł do nabycia w klubie oraz w cenie 30 zł w dniu koncertu.

Rezerwacja biletów:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości wpisujemy „fest, ilość biletów, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz miejscowość”.

wydarzenie na facebooku -> kliknij tutaj

Serdecznie zapraszamy!

skareggaepunkfest plakatnet2

De Łindows - Pierwszy materiał zespołu pojawił się albumie „Depresja” w 2004 r. nakładem wydawnictwa Pasażer Rec. Była również dostępna w Czechach i na Słowacji za pośrednictwem Hirax Rec. W 2004 r zespół otrzymał zaproszenie na słowacki festiwal „Punk Island #3”, gdzie w wystąpiło ponad 40 zespołów z całej Europy i USA. W 2005 r zagrał m.in. trasę koncertową „Czechy vs Polska” wraz z czeskim zespołem Kohout Plasi Smrt. Koncertował również na festiwalach „Cztery pory roku” i „Underground Fest vol.2” w Martinie na Słowacji. W 2006r ukazała się płyta „Sto mil na sekundę” wydana ponownie przez Pasażer Rec. CD zawiera 14 dynamicznych kawałków, energetyczne gitary i sekcję dętą oraz bonusowy teledysk do utworu „Azbestowi piromani”. Gościnnie na płycie wystąpił Jacek Stęszewski- zespół Koniec Świata.

W tym samym roku zespół nagrał własną wersję utworu „Czy wierzysz”, która została umieszczona na dwupłytowym albumie „Nie ma zagrożenia jest Dezerter”- tribute to Dezerter. W latach 2008 i 2011 zespół ponownie odwiedził Czechy na festiwalu „Keltska Noc” w Harrachovie oraz występował na kilku koncertach jako gość trasy „Punky Reggae Live” 2007 i 2008.W 2010 nagrali numer „Pet Sementary” na pierwszą polską składankę poświęconą zespołowi Ramones – „Poland 4 Ramones” z gościnnym udziałem Karoliny z zespołu CF98. Na trzeciej płycie – „Poza kontrolą”, która ukazała się w 2011 r. znajduje się 15 premierowych numerów. Jednym z nich jest utwór dedykowany niepełnosprawnym rugbistom, który został uznany przez Stowarzyszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych Oficjalnym Utworem Promującym Rugby na Wózkach Inwalidzkich. Powstał też do tej piosenki teledysk. Na albumie gościnnie zaśpiewali: Smalec (zespół GaGa/Zielone Żabki) oraz Ania Świstak (zespół Eye For AnEye) .

W 2015 r. nakładem wytwórni Fonografika ukazała się "Awaria systemu", czwarta płyta zespołu. W sieci i rozgłośniach radiowych pojawił się promujący krążek teledysk do utworu „Tramwaje”. Album został nagrany i zrealizowany przez Adama Celińskiego w Studiu Radioaktywni. Nagranie na tzw. setkę pozwoliło zachować jak największą dynamikę utworów. Na płycie gościnnie udziela się wokalnie czeski zespół Kohout Plasi Smrt.

Zespół ma za sobą występy w Polsce, Czechach i na Słowacji na takich festiwalach jak Przystanek Woodstock, Jarocin, B-Festival, Punk Island, Underground Fest czy Keltska Noc.

www.delindows.band.pl
facebook.com/delindows

Aulofobia – zespół grający muzykę Punk / Hard Core pochodzący ze Stargardu Szczecińskiego. Na swoim koncie mają kilkadziesiąt koncertów. Przemyślane teksty, do tego ciekawe kompozycje sprawiają, że ich fani potrafią pod sceną zrobić niezłą „zadymę”.

facebook: https://www.facebook.com/AULOFOBIA-173673972666306/?fref=ts

Kufajka Rencisty – stary (nowy) zespół pochodzący z Sulęcina obracający się w stylistyce punk / rock / reggae. Od 25 lat na scenie muzycznej (z dłuższymi i krótszymi przerwami) ku uciesze publiczności nie tylko lokalnej. W swoim repertuarze mają utwory autorskie oraz sporą ilość coverów bardziej znanych artystów. Żywiołowość i charyzma wokalisty sprawia, że ich koncerty to niezapomniane przeżycie.

facebook: https://www.facebook.com/Kufajka-Rencisty-393852630964169/?fref=ts

Od 02.02.2014Od 02.02.20141857240