Prowincja zaprasza na Euronalia 2013

Miło nam wszem i wobec zakomunikować, że Klub Prowincja w sposób bardzo poważny :) zaangażuje się w słubickie Euronalia 2013, które odbędą się w dniach 14-16 maja! To dzięki nam nie będziecie chodzić głodni i o suchym pysku:) podczas tej bardzo ciekawie zapowiadającej się imprezy! O tym co będzie w menu i jakie „napoje” dowiecie się niebawem, ale już dziś gwarantujemy, że ceny będą na kieszeń studencką... czyli w sam raz;).

euronalia2

A co podczas tej imprezy nas czeka? Na dziś wiemy, że będzie ciekawy koncert na który już dziś zapraszamy 16 maja od godz. 18:00 w miasteczku studenckim przy ul. Piłsudskiego, będzie też tradycyjne grillowanie i oczywiście zawody sportowe. Dokładny program podamy niebawem, bo póki co się „dogrywa”:).

Jeśli chodzi o koncert to na scenie wystąpią:

KUMKA OLIK

Kumka Olik to jeden z najbardziej znanych zespołów na polskiej scenie rockowej i alternatywnej. Młodzi chłopcy, których muzyka i teksty do najbanalniejszych nie należą, a gitarowe brzmienia dodają energii każdemu!

Zespół występował na scenie Orange Warsaw Festival, czyli wydarzenia, które wszystkim powinno być znane - jeden z największych festiwali w Polsce! Zebrali tam bardzo pozytywne opinie, a ich muzyka rozgrzała publiczność do czerwoności!

FAIRYTALESHOW

Muzyka FTSów nie jest grzeczna, to granie niczym kapele z Wysp Brytyjskich, ale w ich stylu, który jest niesamowity! Stylówa pod krawatami na scenie także zachwyca, a energia, z jaką występują, sprawia, że nie da się stać w miejscu!

Dodatkowo możemy powiedzieć, że zespół zebrał bardzo pozytywne opinie jurorów programu MUST BE THE MUSIC, nazwano ich wykonawcą "godnym finału", a dzięki temu... Dostali się do półfinałów, do odcinków live! Trzymamy za chłopaków mocno kciuki!

NETKA

Netka jest znaną w naszych okolicach wokalistką muzyki reggae'owej - w Słubicach występowała jako support Kamila Bednarka, gdzie zebrała niezwykle pozytywne opinie lokalnej publiczności. Melodyjny głos dopasowany do reggałowych dźwięków, słońce, pokój, miłość!

Netka przyjedzie do nas ze swoim nowym wydawnictwem, które z pewnością będzie można nabyć! EP-ka „Sekrety Czasu” to miód dla uszu dla miłośników Reggae!

FRESHIGH

Zespół muzyczny z Olsztyna założony w 2012 roku. W składzie Arsen, Mat is Dope, Young Carlito, Fauda i Pali. Opierają się na hip-hopowych korzeniach, dodając do swoich produkcji smaki muzyki electro, grime’u, dancehall’u.

Dwóch utalentowanych beatmakerów Pociąg i Sticky Boryzz pomagają im przekroczyć bariery dźwiękowe. Aktualnie pracują nad pierwszym demo „Rambo. Pierwsza krew”.

JOYRIDE

Zespół pochodzi ze Szczecina, gdzie są doskonale znani ze swojego rockowego brzmienia, wypełniającego najlepsze kluby w mieście!

Piątka chłopaków pełnych energii, którzy z pewnością rozgrzeją Was przed pełnym wrażeń wieczorem!

Serdecznie zapraszamy! Oczywiście wstęp wolny!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mamy już pełny plan Euronaliów 2013 - zapoznajcie się z nim i wpadajcie!

Dzień 1 (14.05):

Nasze EUROnalia zaczynamy od zabawy w klubie „KAMEA” we Frankfurcie nad Odrą. Impreza pod hasłem „Wielkie Otwarcie"

Start imprezy: – 22:00

Wstęp: 3 euro w przedsprzedaży / 5 euro w dniu imprezy

Bilety można kupić u Barbary Wojdyło w dniach od 8.05-14.05

Konkursy z nagrodami: – 24:00

Dzień 2 (15.05):

Drugi dzień EUROnaliów rozpocznie się inaczej niż zwykle. Tegoroczne juwenalia zaczynamy „Pochodem EUROnaliowym” – od Collegium Polonicum przejdziemy chodnikiem do osiedla akademickiego. Następnie zacznie się „Dzień Mieszkańca”, na którym odbędzie się nieodłączna część zabawy, czyli coroczna Międzygalaktyczna Bitwa Akademików. Tego samego dnia przewidujemy również wielką imprezę klubową pod nazwą „Wielkie Grillowanie”, które rok w rok obsadzone jest znanymi dj-ami, m. in. Z TP Radia i Radia ESKA. Przewidujemy również transmisje live z całego wydarzenia w Nysce TV. Przy dźwiękach klubowej muzyki, studenci i mieszkańcy miasta będą mieli możliwość skonsumowania specjałów z grilla.
W tym roku zagrają dla was:

• Maller (Hrodna) BY

• AM (Poznań)

• Daniel Stetting (Nitodrum rec/Canalia/Sczecin)

Terminarz:

16:00 – Pochód EUROnaliowy spod Collegium Polonicum.
17:00 – Start Wielkiego Grillowania
18:00 – Międzygalaktyczna Bitwa Akademików

Dzień 3 (16.05):

W godzinach wieczornych zorganizowaliśmy pokaz zespołów tanecznych występujących w rytmach hip-hopu, a także pokaz Zumby. Na głównej scenie nie zabraknie rzecz jasna koncertów polskich zespołów o różnych gatunkach muzycznych. W tym roku postanowiliśmy skupić się na wypromowaniu młodych zespołów, które z mniejszym lub większym doświadczeniem, rozpoczynają swą karierę w branży muzycznej. M.in. wystąpią:

• Freshigh

• Netka