• Bullfinch
  • Stand Up Chałupka / Krajewski
  • Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

Soap i Żółta Febra zagrają w Prowincji

Hej załogo! Dawno nie było w naszym klubie mniej znanych a zarazem bardzo dobrych zespołów! Nadrabiamy tę niedogodność i zapraszamy na koncert dwóch rewelacyjnych bandów z województwa dolnośląskiego grającego rocka alternatywnego. Na naszej prowincjonalnej scenie gościć będziemy zespół SOAP pochodzący ze Szklarskiej Poręby oraz Żółta Febra z Sokołowca.

Koncert odbędzie się w piątek 23 marca o godz. 20:00. Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży dostępne w klubie oraz w dniu koncertu w cenie 20 zł.

Rezerwacja biletów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub sms: 603 952 430. W treści wiadomości wpisujemy: „soap, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość”.

Serdecznie zapraszamy!

soapzf2

SOAP

Zespół powstał w roku 2013. Od tego czasu wielokrotnie zmieniał się zarówno skład jak i kierunek poszukiwań. Przebyliśmy przed grunge, punk i rock, eksperymentowaliśmy z elementami cięższych brzmień by finalnie dorobić się własnego stylu. Inspiracje stylistyczne czerpiemy ze wszystkich gatunków, których na codzień słuchamy. Zespół Soap to naturalne, lampowe brzmienie gitar, melodyjny i wyraźny bas, nienachalna, przemyślana perkusja i charyzmatyczny woakl okraszony harmonicznymi chórkami. Nie mamy instagrama, nie mamy znamchata, nie mamy twittera, za to gramy muzykę. Aktualnie nagrywamy płytę i planujemy ją opublikować w I kwartale 2018 roku.

Skład:

Jakub Pączek - wokal i gitara
Kuba Matusiak - gitara i chórki
Mateusz Galik - bas
Bartek Nowak - perkusja

faceobook: https://www.facebook.com/soap.mydelko/

ŻÓŁTA FEBRA

Żółta Febra to czwórka młodych ludzi których połączyła miłość do prostych, energetycznych dźwięków. Każdy z nas ma za sobą udział w mniej lub bardziej znanych muzycznych projektach. Ten obecny ma nam przynieść sławę i pieniądze, a naszym słuchaczom dobrą zabawę i szalone pogo pod sceną. W naszych żyłach płynie rockowa krew z domieszką młodzieńczego buntu spod znaku punk. Stawiamy na własne teksty i kompozycje, ale nie stronimy też od świetnie sprawdzających się na koncertach coverów Ramones.

Skład:

Maciej Grzyb - wokal + teksty