BRODACZE live act w Prowincji!

Po świetnie przyjętych koncertach z Łąki Łan i Lao Che BRODACZE live act odwiedzają Słubice, gdzie wystąpią w doskonałym towarzystwie. Poznański skład uzupełnią: Andy K (Gorzów Wlkp.), NIKCIHC live act (Słubice), ZUMI live act (Kostrzyn nad Odrą), CIECHU (Kostrzyn nad Odrą) oraz LEM NOSHIG (Słubice).

To połączenie skopie Wam tyłki. Zapowiada się długa obfitująca w soczyste elektroniczne dźwięki impreza.

Widzimy się w sobotę 13 kwietnia od godziny 20:00 (gramy do niedzieli do 04:00!). Bilety już dostępne w Prowincji w cenie 20 zł – I tura, 25 zł – II tura, 30 zł – w dniu imprezy (jeśli będą). Ilość biletów ograniczona!

Rezerwacja biletów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub sms: 603 952 430 (w wiadomości wpisujemy „brodacze, ilość biletów, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz miejscowość).

brodacze liveact prowincja internet

BRODACZE live act - elektroniczna eklektyka grana na żywo. Przez dwie trasy wspierali Łąki Łan, wspierali też Lao Che. Zagrali w największych polskich salach takich jak Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie.

"Odpalam płytę i odlatuję w kosmos. Nie ma po co wracać. Debiutancka płyta zespołu BRODACZE Live Act, to jedna z dwóch najlepszych polskich płyt, jakie wydano w tym roku!" - powiedział Tomasz Żąda - Trójka Polskie Radio

ANDY K – to pochodzący z Gorzowa Wlkp. dj i producent muzyczny. Od blisko 3 dekad na klubowej scenie muzycznej. Grywał w największych klubach w Polsce dzieląc scenę z wieloma słynnymi djejami m. in. Dj Rush ze Stanów Zjednoczonych. Jednak największym osiągnięciem Andiego K jest występ na Mayday Polska przed kilkunastotysięczną publicznością w gronie najlepszych dj z kraju i zza granicy. Pasjonat i miłośnik płyt winylowych, których w swojej kolekcji posiada kilka tysięcy!

NIKCIHC live act - od zawsze związany z muzyką. Instrumentalista, grywa na basie, gitarze, instrumentach klawiszowych oraz saksofonie. Współtworzył kilka zespołów rockowych ale od zawsze również związany z komponowaniem muzyki elektronicznej. Przeszedł wszelkie etapy tworzenia własnych kompozycji na przeróżnych trackerach i platformach komputerowych począwszy od poczciwego Commodore C-64 poprzez wszelakie Amigi, „pecety” na Macu kończąc.

DJ z zamiłowania ze sporym rozrzutem muzycznym. Poprowadzi typowe DISCO ale i rozkręci niezłe Techno Party. Obecnie postanowił jednak wrócić do korzeni i tworzyć coś własnego i na żywo.

ZUMI live act - pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął na początku 2000 roku. Członek kolektywu SZLOK. Współorganizator eventów. W czasie realizacji swojej pasji miał możliwość zaprezentowania się w wielu klubach w Polsce. Jego dj sety charakteryzują się dynamiką, energią i mieszanką takich stylistyk jak Techno, Dub Techno, Industrial, Experimental. Od kilku lat pochłonięty tworzeniem własnych produkcji, co skłoniło go do grania live.

CIECHU - Marcin Cieślicki to pochodzący z Kostrzyna nad Odrą wieloletni pasjonat muzyki elektronicznej i kolekcjoner płyt winylowych. Należy do lokalnego kolektywu SZLOK, z którym grał i organizował wiele eventów muzycznych. Od kilku lat dodatkowo pochłonięty syntezatorami, co zaowocowało utworzeniem we współpracy z kolegą projektu muzycznego SESJA. Duet miał kilkukrotnie okazję prezentować efekty kooperacji w postaci występów live.

LEM NOSHIG - artysta pochodzący ze Słubic, który od kilku lat udziela się muzycznie w rodzinnych stronach. W swoim dorobku ma organizację evenetów na terenie miasta, a także kilka supportów m.in. Stanton Warriors, Mafia Kiss czy Carla Roca. Poznał od zaplecza takie festiwale jak niemiecki Bucht Der Traumer, Krakowski - Unsound, a także Warszawskie - Instytut oraz Revive.

Od 02.02.2014Od 02.02.20141856610